Menu

Проведено засідання постійних комісій районної ради

всі2 комісіяПроведено засідання постійних комісій районної ради з питань комунальної власності і приватизації, розвитку підприємництва, промисловості, транспорту та регуляторної політики та упорядкування діяльності, пов’язаної з геологічним вивченням надр і видобуванням корисних копалин та з питань бюджету та фінансів.
На засіданні постійної комісії районної ради з питань комунальної власності і приватизації, розвитку підприємництва, промисловості, транспорту та регуляторної політики та упорядкування діяльності, пов’язаної з геологічним вивченням надр і видобуванням корисних копалин депутати розглянули ряд важливих питань, зокрема, про затвердження Плану оптимізації мережі закладів освіти Макарівського району на 2019 рік, про реорганізацію Маковищанського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок» в Маковищанське навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дитячий садок» Макарівської районної ради Київської області. Також заслухали звіти начальника Комунального підприємства Макарівської районної ради «Макарівське госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» та директора Комунального закладу «Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» за 2018 рік тощо.
На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів розглядалися питання про районну цільову програму захисту населення і території Макарівського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки, про районну Програму цільового фінансування заходів з територіальної оборони на території Макарівського району у 2019 році, про внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2018 № 445-25–VIІ «Про районну комплексну Програму «Турбота» на 2018-2020 роки» та інші. Більшість розглянутих питань рекомендовано винести на розгляд засідання Президії і сесії районної ради. тарн


ком


зал


невм