Menu

Засідання чергової 23 сесії районної ради VII скликання

42408752_1362872373855933_7997364791758815232_oНа засіданні чергової 23 сесії районної ради VII скликання депутати розглянули ряд важливих питань. Серед них:


- Звіт Макарівської районної державної адміністрації про виконання за I півріччя 2018 року Програми соціально-економічного та культурного розвитку Макарівського району Київської області на 2018 рік. Депутати проголосували за нову редакцію районної цільової Програми «Здоров’я» на 2017- 2020 роки. В рамках цієї Програми рецепти на отримання безкоштовних медикаментів для певних груп населення будуть надаватись лікарями Макарівської ЦРЛ.
- Депутати підтримали власну ініціативу головного лікаря Макарівської ЦРЛ Анатолія Тесленка та проголосували за його звільнення із займаної посади з 1 жовтня 2018 року. Він і надалі буде продовжувати працювати на посаді завідуючого відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Макарівської ЦРЛ і проводитиме практику лікаря-анестезіолога.
- Також заслухали звіт Соломенка Сергія за пророблену роботу на посаді головного лікаря комунального закладу «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги». За його словами, табель оснащення закладів ПМСД на Макарівщині в 2013 році складав лише 12 %, на сьогодні – 78 %. Планується до кінця року цю цифру вивести на 100%. Тоді Центр матиме змогу укласти договір із Національною службою здоров’я. До кінця поточного року фінансування надходитиме із державної субвенції. Надалі, чим більше буде підписано декларацій між пацієнтами та сімейними лікарями, тим більше буде коштів на медичне забезпечення. Крім того, керівник закладу зазначив, що відповідно до медичної реформи все більше амбулаторій та ФАПів Макарівщини продовжують безпечувати електрокардіографами. Це дуже важливий фактор, завдяки якому Макарівщина може з легкістю увійти до Програми «Київщина кардіо» і передавати дані про пацієнтів відразу з електрокардіографа у сільській амбулаторії до чергового кардіолога в обласній лікарні. Це робиться для того, щоб екстренно отримувати консультації від спеціалістів.
- Працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Макарівського району на новий навчальний рік знову було звільнено від сплати за проходження медичного огляду.
- Макарівщині з 2017 року діє Програма стимулювання кращих учнів та педагогічних працівників, які посіли призові місце у Всеукраїнських конкурсах, олімпіадах та змаганнях. Але в районі є дітки які відвідуюсчи заклади позашкільної освіти є переможцями численних конкурсів та змагань. Тому, депутати підтримали рішення включити до переліку стимулювання ще й позашкільні заклади освіти Макарівщини ( районний центр творчості дітей та юнацтва ім. Данила Туптала, дитячо-юнацька спортивна школа).
- Депутати проголосували за виділення фінансування для виготовлення висновку експертизи приміщення старої будівлі ліцею у розмірі 50 тис. грн., 140 тис. грн. на встановлення додаткових класних приміщень було акумульовано з місцевого бюджету. І 140 тис. грн. для таких самих пластикових конструкцій виділено з районного бюджету. За словами дирекції школи, внаслідок встановлення таких конструкцій (вони передбачені технічною документацією закладу) найближчим часом усі класи можна буде перевести в одну зміну навчання.
Наприкінці засідання голова ради Олександр Гулак спільно з головою Макарівської райдержадміністрації Тетяною Семеновою вручили почесні грамоти та подяки Київської обласної державної адміністрації головному лікарю Центру первинної медико-санітарної допомоги Сергію Соломенку, сімейній медичній сестрі Кодрянської амбулаторії Наталії Кучеренко. Почесною грамотою Київської обласної ради нагороджено заступника голови Макарівської районної ради Олександра Цисаренка.