Menu

ФОНД комунального майна Макарівського району повідомляє про проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району


Інформація про об'єкти оренди:
 

1 - Адреса: 08001,  Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів вул. Піонерська, 15, балансоутримувач: Відділ освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації:

-          частину споруди котельні, що розміщена на території Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, площею 45,0 кв.м за адресою: Київська обл., Макарівський район, с. Вільне, вул. Тернопільська, 2; базова орендна ставка за місяць складає 192,20 грн.

-          частину споруди котельні, що розміщена на території Гружчанського навчально-виховного об’єднання (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дитячий садок), площею 75,0 кв.м за адресою: Київська обл., Макарівський район, с. Грузьке, вул. Шевченка, 16; базова орендна ставка за місяць складає 353,00 грн.

-          частину споруди теплиці, що розміщена на території Макарівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія», площею 75,0 кв.м за адресою: Київська обл., Макарівський р., смт Макарів, вул. Ватутіна, 10; базова орендна ставка за місяць складає 492,40 грн.

-          частину споруди котельні, що розміщена на території Мар’янівського навчально-виховного об’єднання (загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дитячий садок), площею 45,0 кв.м за адресою: Київська обл., Макарівський район, с. Мар’янівка, вул. Миру, 29; базова орендна ставка за місяць складає 246,25 грн.

-          частину нежитлового приміщення котельні площею 20,0 кв.м, та площадки з бетонним покриттям площею 24,0 кв.м, що розміщена на території ОЗНЗ Бишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Київська обл., Макарівський район, с. Бишів, вул. Захисників України, 6; базова орендна ставка за місяць складає 1081,08 грн.

рекомендоване використання об’єкта оренди – для виробництва теплової енергії здійснення інших невід’ємних та від’ємних поліпшень орендованого Майна за рахунок коштів Орендаря, подальшого обслуговування Орендарем обладнаної ним твердопаливної котельні для виробництва теплової енергії з подальшим продажем виробленої теплової енергії Орендодавцю та обслуговування власної  розміщеної тепломережі від котельні до існуючої тепломережі,  забезпечення утримання в належному стані зовнішню мережу теплопостачання від котелень до приміщень.

 

Умовами конкурсу визначено:

  • використання об’єктів оренди для виробництва теплової енергії здійснення інших невід’ємних та від’ємних поліпшень орендованого Майна за рахунок коштів Орендаря, подальшого обслуговування Орендарем обладнаної ним твердопаливної котельні для виробництва теплової енергії з подальшим продажем виробленої теплової енергії Орендодавцю та обслуговування власної  розміщеної тепломережі від котельні до існуючої тепломережі..


 
 

Інформація щодо порядку звернення з конкурсними пропозиціями:

 
 

Для участі в конкурсі претендент подає на розгляд конкурсної комісії в запечатаному конверті цінову пропозицію орендної плати та документи завірені належним чином:

1) заяву про участь у конкурсі та документи, зазначені в оголошенні про конкурс.

2) пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу;

3) інформацію про засоби зв'язку з ним;

4) відомості про претендента:

5) проект договору оренди;

6) додаткову пропозиції до договору оренди (варіанти поліпшення орендованого майна);

7) пропозицій щодо гарантій сплати (завдаток, гарантія, тощо – відображається в проекті договору оренди).

  • для юридичної особи:


документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

копія виписки з ЄДРПОУ, або свідоцтва про державну реєстрацію;

статут або положення;

довідка про взяття на облік платників податку

копії установчих документів (завірені заявником);

  • для фізичної особи:


копію документа, що посвідчує особу, та належним чином оформлену довіреність на представника;

за наявності відповідного статусу - базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

Документи подаються засвідченими печаткою заявника, а у разі її відсутності – особистим підписом.

Пакет документів надається до Фонду комунального майна Макарівського району  за адресою:

смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, каб. №6

Кінцевий термін подання документів «20» липня 2018 року до 13.00 год.

Конкурс буде проведено «24» липня 2018 року об 10.00 год. за адресою знаходження конкурсного комітету: смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, зал засідань Макарівської районної ради.
 Загальна інформація
 Стосовно часу та місця ознайомлення з об’єктом оренди та іншим питанням, у тому числі з організаційних питань щодо присутності на засіданні конкурсного комітету, звертатися за тел. (045785-26-96.

Додатково оголошення про проведення конкурсу на право оренди розміщено на сайті Макарівської районної ради www.makrada.gov.ua