Menu

Міжнародну науково-практична конференцію "День поля - 2018" відвідав Олесандр Цисаренко

viber imageЗаступник голови ради Олександр Цисаренко спільно з начальником відділу агропромислового розвитку  Макарівської райдержадміністрації Олександром Нечаєм відвідали міжнародну науково-практичну конференцію «День поля – 2018» Національної академії наук України Інституту фізіології рослин і генетики НАН України. На ній були присутні керівники і фахівці аграрного сектору України, провідних сільськогосподарських підприємств, науковці, іноземні гості.


Учасники мали можливість ознайомитись з новітніми сортами рослин та сучасними технологіями в рослинництві.  Так як Інститут є флагманом НАН України із наукових розробок для вирішення проблем аграрного сектору стосовно біотехнології, генетики, селекції і насінництва, мінерального живлення рослин, бактеріальних добрив, стимуляторів росту, захисту посівів від бур’янів, хвороб і шкідників. Інститут активно співпрацює з вітчизняними й зарубіжними установами, провідними холдингами, фермерськими господарствами. «Макарівщина – аграрний край. У нас налагоджена співпраця із аграрними підприємствами та владою на місцях. Аграрний бізнес виступає не лише однією із важливих складових наповнення місцевих бюджетів, а й надає спонсорську підтримку для розвитку сіл та селищ на території Макарівського району. Тому запровадження нових технологій виробництва та збору урожаю є одним із спільних пріоритетних напрямків співпраці в агропромисловому секторі», - зазначив Олександр Цисаренко.


"Важливу інформацію про новинки у сфері агропромислового розвитку буде повідомлено представникам аграрного бізнесу Макарівщини з метою подальшої співпраці", - зауважив Олександр Нечай.