Menu

На Макарівщині вітали медичних працівників із професійним святом

Напередодні свята Дня медичного працівника в районному будинку культури вітали медиків Макарівщини. Слова вдячності, грамоти та подяки були на честь вартових здоров'я мешканців району.
Із вітальним словом до присутніх у залі звернувся голова ради Олександр Гулак: "Не тільки сьогодні, а на кожен день від щирого серця бажаю усім медичним працівникам кращих умов роботи, кращої заробітної плати і найкращих результатів, міцного здоров’я і щастя. Лікарі – це ті люди, які супроводжують кожного з нас від початку життя. Як правило, пацієнти довіряють лікарю найцінніше, що мають - власне здоров’я. Це найвищий ступінь довіри та визнання і водночас – великий тягар і відповідальність перед людьми, собою та професією.
У кожного медичного працівника для успішного виконання своїх обов’язків мають бути створені комфортні умови. Сподіваюсь, що із запровадженням медичної реформи на Макарівщині кожен з вас зможе це відчути. Наразі докладаємо максимум зусиль, щоб модернізувати матеріально-технічну базу медичних закладів району (на минулій сесії виділили додаткові кошти), поступово продовжуємо фінансувати потреби медицини не тільки в райцентрі, а й в сільських ФАПах та амбулаторіях. Наразі відкрито систему підписання декларацій між пацієнтами та сімейними лікарями. Хочеться, щоб нова реформа принесла не тільки зміни, а якісні результати як для медичних працівників, так і для пацієнтів.
Професія медика – це велике покликання, яке обирає найкращих". Святковим подарунком для медичних працівників району були феєричні виступи учасників Національного заслуженого академічного народного хору України ім. В
ерьовки.

DSC_0290 DSC_0293 DSC_0322 DSC_0331 DSC_0337 DSC_0355 DSC_0364 DSC_0374