Menu

Відбулося засіданні чергової 21 сесії районної ради

На засіданні чергової 21 сесії районної ради депутати прийняли всі 18 питань порядку денного.

Для успішного впровадження медичної реформи прийняли районну програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Макарівської районної ради «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік, депутати затвердили новий штатний розклад Макарівської ЦРЛ. Також проголосували за виділення коштів для реалізації Програми створення, накопичення, використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Макарівського району та забезпечення життєдіяльності підрозділів, залучених до ліквідації надзвичайних ситуацій на 2017-2020 роки.
Керівником комунальної установи «Районний інклюзивно-ресурсний центр» Макарівської районної ради депутати призначили Віру Прокопенко. Відкриття цього інклюзивного центру планується з початку нового навчального року в приміщенні районного ЦТДЮ ім. Данила Туптала. Тут дітям із особливими потребами будуть надаватись консультативні та реабілітаційні послуги кваліфікованих психологів, логопедів-дифектологів, спортивних тренерів з лікувальної фізкультури.
Також депутати схвалили текст Меморандуму про співробітництво в сфері відновлювальної енергетики між відокремленим підрозділом Державного підприємства «Вінницький експертний центр з енергоефективності» «Центр залучення зелених інвестицій» та Макарівською районною радою. Крім того, проголосували за внесення змін до районного бюджету у соціальній, культурній та економічних сферах. 


DSC_0248 DSC_0249 DSC_0252